Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől lehet? Rossz a hőmérő?

Ez mitől lehet? Rossz a hőmérő?

Figyelt kérdés

Pár napja nagyon fáj a fejem, és melegség érzésem van mintha lázas lennék. Vettem egy lázmérőt(eddig nem volt itthon), kétszer is megmértem ma a l

ázam, de 35,9-et mutat, ami nagyon kevés (átlagba nekem 36,4 szokott lenni). Mi lehet a gond? A hőmérő rossz vagy nem jól érzem a hőmet?


2020. nov. 15. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokszor van hogy az ember melegnek érzi magát, de mégsem lázas, nincs ezzel semmi baj.


Milyen lázmérőt vettél? Én észrevettem a csipogós digitálison, hogy hiába csipog, ha bennhagyod még kb. 1 percig, többet mutat, szóval ne vedd ki azonnal.

2020. nov. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a digitális hőmérővel hónaljban mérsz, ahogy Magyarországon szokás, akkor nem kell figyelni a csipogást, hanem 5 vagy 10 percig mérni, ahogy a higanyossal. Ha kikapcsol, akkor a legtöbb típus visszakapcsoláskor pár másodpercre megmutatja az eredményt. A csipogás szájban történő mérésre vonatkozik. Meg talán végbélben történőre is.
2020. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt otthon lázmérőd, akkor honnan tudod, hogy ez neked kevés, mert több szokott lenni?
2020. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!