Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akik IR-esek, szoktak érezni...

Akik IR-esek, szoktak érezni gyomorszúrást?

Figyelt kérdés
Néha előjön. Olyan, mint egy erős éhség, enyhe hányingerrel. Nem tudom mihez kötni. Néha hónapokra, évekre eltűnik, aztán előjön újra, olyankor általában enyhül ha valami gyors szénhidrátot bekapok, de aztán megint elkezdi. :( Gyógyszert szedek, sportolok is, általában egy megerőltető edzés után napokig nincs ilyenem. De van, hogy mégis. Az elmúlt egy hónapban kevesebbet tudok edzeni a bezárások és korlátozások miatt, azóta rosszabb. Utálom, mert pocsék a közérzetem és koncentrálni sem tudok tőle. :(

2020. nov. 25. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Én lassan egy éve egyáltalán nem fogyasztok semmilyen gabonát (közepes GI-t se), és azóta ez teljesen elmúlt.

Előtte is keveset ettem, de utána rövid időn belül mindig előjött a gyomromból az a borzasztó maró, savas érzés.

Refluxos is vagyok, ügyeltek arra, hogy ne egyek sok savas, csípős ételt, mert az sem tesz jót a gyomromnak.

2020. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!