Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kialvás után néha ébredek...

Gábor19... kérdése:

Kialvás után néha ébredek erős migrénes fejfájással, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ha csak 5-6órát alszok akkor nincs gond, de amikor szabadnapos vagyok akkor havonta 1-2alkalommal kialszom nagam (8-10órát) akkor frontoktól függetlenül migrénes fejfájással ébredek ami kitart délelött.

Számíthat e az hogy a kezem a fejem, halántékom alá teszem?



2020. dec. 1. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy a kezed a halántékod alatt van biztosan nem számít. A migrén az agyban lévő erek kitágulása miatt van, ezt nem okozza a kezed. Nem tudom hogy a hosszabb alvásnak van-e hozzá köze, szerintem ezt orvos se tudná neked megmondani, olyan keveset lehet még tudni a migrénről.
2020. dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A testtartás is okozhat fejfájást, de nyisd meg a küldött linket is.

[link]

2020. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A sok alvástól szerintem lehet.Nekem kevert típusú fejfajasom van.

Amikor "többet alszok a "kelleténél rettentő fejfájásra ébredek.Ilyenkor ha felkelés után rögtön vizet iszok(1-2pohar) akkor kicsit enyhül.De amúgy még én sem tudtam mohez kötni a reggeli fejfájást.Elkepzelheto hogy olyan pózban alszol..pl a nyakadban lévő izmokat elfekszed..de ez csak tipp,nem fogadnék rá.

2020. dec. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De a migrén és a "sima" fejfájás nem ugyanaz. Lehet a sok alvástól fejfájas, de akkor az nem migrén. Ahogy az sem migrén, amin pár pohár víz segít.
2020. dec. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt értem. Mint leírtam,kevert típusú ( migrén és általános fejfájás egyvelege)

Nem írtam hogy a migrénen segít a víz,de az sem biztos hogy a kerdezonek migrénje van.Ki kell próbálni néhány módszert,mert az is lehet hogy szimpla vitamin vagy folyadék hiány okozza.

2020. dec. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes de nekem sokaig volt szabadnapjaimon migrenem. Akkor ertem ra szenvedni. Aztan azota minden heten de van ra gyogyszerem, cinie a neve eleg belole egy negyedet bevennem

Mert nagyon eros

2020. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!