Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok aludni,ha...

Miért nem tudok aludni,ha egész nap hullafáradt vagyok?

Figyelt kérdés
A szervezetem kívánja az alvást, álmos is vagyok,de mégsem megy,csak forgolódok. Ez így nagyon nincs rendben,mert a kialvatlanság az egész életet tönkreteszi és pszichózist okoz.

2020. dec. 9. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy átestél a holtponton és ez akadályozza az alvást, vagy nyugtalan vagy és aggódsz valami miatt.
2020. dec. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyugtalan vagyok igen. Leírhatom miért,de hosszú történet.
2020. dec. 9. 00:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd csak le, egyrészt hátha elnyom az álom mire a végére érsz, másrészt talán jobb lesz ha kiírod magadból.
2020. dec. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyedül akarok lenni egy telibevert szobában,ennyi. Utálom,ha másokkal vagyok 1 szobában, főleg,ha bunkó állat módjára viselkednek. Persze ez csak átmeneti,mert kezdek valahol dolgozni,(külföldön,kb 1 hónapja vagyok itt),ha minden igaz adnak szállást a cég, bár nem biztos,de ragaszkodom a privát szobához,mert nem akarok semmilyen bunkó barommal egy szobában lenni egy patkánylyukban.


Most hajléktalanszállón vagyok,csak azért, hogy ne a fagyban aludjak,amíg nincs munka,de ha lesz, privát szobára megyek.

2020. dec. 9. 01:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez most baromi nehéz lehet. Főleg ha olyanok ott is a hajléktalanszállók mint amiket itthon hallani.

De tekintsd úgy hogy ez most a mélypont, innen csak felfelé visz az út ha meglesz a munka és a külön szoba.

Csak átmeneti. Minden rendeződni fog.

2020. dec. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem zavar az utcán alvás,hiszen jártas vagyok benne,hanem, hogy állatian hideg van, ráadásul minden nap esik.


Nem olyanok a szállók,mint Mo-on, nincs is bajom vele,csak az az egy,hogy gyűlölök mással lenni egy szobában,mert horkolnak,ha még szólok,még engem támad. Az egész szoba a horkolástól zeng. Meg én territoriális lény vagyok, ezért ragaszkodok a privát szférához.


Dolgozni se gyűlölettel fogok,még jobban is megy,ha arra gondolok, visszamegyek a szállásra és egyedül lehetek. Utálok mindenkivel jópofizni,csak az őszinteséget szeretem.

2020. dec. 9. 01:17
 7/10 A kérdező kommentje:
A legrosszabb dolog a kötöttség. Engem nem érdekel semmilyen társadalmi elvárás, csak,hogy a szívemet kövessen.
2020. dec. 9. 01:38
 8/10 anonim válasza:
0%
Én semmi értelmet sem látok semmiben
2021. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Az utolsónak igaza van, semmibekbsoncs semmi értelme
2021. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A gondjaid miatt nem tudsz aludni. A megoldás valami füldugó lenne, vagy vatta a füledbe.
2021. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!