Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetne lazább a tartásom?

Hogyan lehetne lazább a tartásom?

Figyelt kérdés
Állandóan kihúzom magam 0-24 -és olyan idiótán nézek ki. Mások olyan lazán járkálnak, én meg mint a katona. A fejem is csak elöl van.

2020. dec. 9. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Táncolj, és akkor laza lesz :) Először kicsit jógázz de ne nehezeket, könnyűeket, mert a laza tartáshoz felesleges hídba lemenned. Aztán vannak ilyen gerinclazító tornák, gyógytornák, és a zene is sok pluszt ad a lazább tartáshoz, ezért táncokat is tanulhatsz.
2020. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mobilizációval van baj, hanem a testtartásommal. Egészségesnek szerintem az, mivel mint mondtam kihúzom magam, de olyan idegesítő magamat nézni képeken. Komolyan olyan vagyok mint a katona.
2020. dec. 9. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
De a testtartásodra is hatással van az ha megszokod hogy mozog a gerinced. Nem az hogy képes rá ha muszáj, hanem hogy ténylegesen mozgatod is. Szerintem akkor kevésbé leszel karótnyelt. Emellett jól kellene magad érezni, de azt nem tudom mitől érzed jól magad, azt mindenki maga tudja.
2020. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a videó sokat segít.


[link]

2020. dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!