Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 10-ből 9 nap fáj a fejem....

10-ből 9 nap fáj a fejem. Hogyan előzhetném meg?

Figyelt kérdés
Általában délután 3 és 6 között kezd el fájni, és egészen lefekvésig nagyon fáj. Próbálok elég vizet inni, nemrég elkezdtem mozogni is rendszeresen, de nem tudom, hogy mit tehetnék még, hogy ne fájjon annyira. És az sem segít, ha sokat vagyok a friss levegőn.

2020. dec. 13. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem biztos, hogy neked is segít, nekem azóta szünt meg, amióta nem eszem állati élelmiszereket.

Esetleg az ünnepek után kb. két hetes tesztet érdemes lenne talán csinálni.

2020. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Soleil válasza:
80%
Mindképp megér egy vizsgálatot. Bátyámnak sokszor fájt a feje, és egy összeesett. Daganat. Szerencsére meg lehetett műteni. Nem ijesztgetni akarlak, de ne kockáztass. Időben kell felderíteni, ha ilyesmi áll a háttérben.
2020. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Angel3000 ***** válasza:
56%
Szia! Hàt ez elég nagy probléma! Gyakran azért fàj a fejûnk, mert fejbôrûnk alatt talàlhatò szôveteknek rossz a vérkeringése,- ami igerli fàjdalomért felelôs idegeket. Pròbàld ki az alàbbi metodot; ragadjuk meg a hajunkat és òvatossan hùzogassuk illetve kocoljuk ôssze. Ez jòtékonyan hat a fejbôr vérkeringésére és elmulassza a fàjdalmat. A màsik metod pedig; Lélegezzûnk méllyeket! Légzésûnket tudatosan irànyitsuk a hasunkba , és lassan szàmoljunk el tizig. Ezutàn 10 màsodpercig tartsuk bent a levegôt, majd ugyanilyen lassan fùjjuk ki. Minden jòt!
2020. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe, hogy amúgy én naponta simán hordok 3-4 óráig fej- vagy fülhallgatót. Ettől is lehet, igaz?
2020. dec. 13. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
#3 téged több helyen is láttalak, tök jókat írsz!:) Ezzel foglalkozol?
2020. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a szabadban futás segített ezen heti 3x
2020. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kevés folyadék volt a baj. Próbálj ennél is többet inni mint most, lehet több vizet igényel a szervezeted
2020. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kevés folyadék, de rossz, görnyedő testtartást is okozhatja, mert a nyaki, és a vállizmok feszesek lesznek. Ez okozhat erős fejfájást.
2020. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lelki okok vannak
2020. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!