Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet valami a levegőbe?

Lehet valami a levegőbe?

Figyelt kérdés

Több mint 1 hete szenvedünk. Folyamat fejfájás, ingerlékenység, fáradtság. Nekem is, férjemnek is, szomszédnak, anyáéknak, akivel beszélek kb mindenkinek.

20hós a fiunk, eddig átaludta az éjszakákat, azóta vele is virrasztani kell.

Ferjemmel már kb mindenen veszekszünk, pedig nem igazán volt jellemző a kapcsolatunkra.

Anyáék is, szomszédék is ugyan erről számolnak be.

Vajon mi lehet? Téli kimerülés? Front? Karácsonyra "hangolódás"?


2020. dec. 14. 13:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyanez, a maszkot rühellem, attól vagyok rosszul, hányinger, idegbaj, minden.

Egyébként lehet persze a front, meg a téli depi kezdete. Év végére sajnos sokan kimerültek lesznek. Most is fáj a fejem, szemem, sápadt vagyok es erőtlen.

2020. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
Én inkább a csapvizet hanyagolnám első körben, de igen akár a maszk is lehet az oka.
2020. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Múlt héten nekem is 3 napig egyfolytában erősen fájt a fejem, kicsit ma is, és most is fáradt vagyok, lehet sok mindentől, a stressz, frontok, téli sötétség és légszennyezettség, kevesebbet vagyunk a levegőn, stb.
2020. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Férjem reggeltől estig a levegőn van, mi fiammal ebéd utáni alvástól kb estig. Csapvizet egyáltalán nem iszunk, csak főzéshez, mosáshoz, fürdéshez használjuk.

Falun lakunk, legszennyezettség itt nagyon nem jellemző.

Emellett szedünk vitamint is. Én magzatvárót, fiam multivitamint. Majdnemcsak mindennap gyümölcsöt is eszünk.

Stressz, na az van most, de csak nálunk. Mint írtam, anyáék, szomszédék, más ismerősék is panaszkodnak erre, kb ugyan azon idő óta mint mi, náluk nincs stressz.

Maszk. Hát én pl 2naponta hordom talán 10percet.

Viszont ez a sötétség is tuti nem jó :/

2020. dec. 14. 14:20
 5/19 anonim ***** válasza:
38%

Téli depresszió. Napfény hiány.

Túlságosan figyelitek magatokat.

2020. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem figyeljük jobban magunkat, mint eddig.
2020. dec. 14. 14:34
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Mondom a csapvíz a rossz, próbáljátok meg hogy ásványvizet isztok egy hétig.
2020. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Kedves 7es!

Mint fentebb írtam, NEM iszunk csapvizet...

Csak főzéshez, mosáshoz, fürdéshez használjuk.

2020. dec. 14. 14:51
 9/19 anonim ***** válasza:
35%
A főzést is próbáld meg hanyagolni, sajnos tapasztalatból írom, mi mióta nem a környékről kapjuk, még mosásra is alkalmatlan, egyszerűen koszos.
2020. dec. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

És ha nem főzök, akkor fénnyel táplálkozzunk?

Kristály tiszta amúgy a vizünk.

2020. dec. 14. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!