Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Többen azt mondták hogy úgy...

Többen azt mondták hogy úgy érezték magukat, mintha meg lennének mérgezve?

Figyelt kérdés
Több koronavíruson átesett ember egymástól függetlenül arról számolt be, hogy úgy érezték, mintha méreg lenne bennük. A nagyon súlyos állapotban lévők nyilatkozták ezt. Ezt a méreg szót ezt átvitt értelemben érthették, vagy ténylegesen úgy is érezték?
2020. dec. 16. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Honnan tudnák, milyen megmérgezve lenni?
2020. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, de többen mondták ezt.
2020. dec. 16. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Én voltam koronavirusos, nekem olyan tünetem volt, hogy hányingerem volt és szédültem. Azt hittem, hogy az új monitorom miatt a munkahelyen, ki is cseréltettem, de csak nem múlt el. Illetve a fejem is nagyon fájt. Ez volt pár napig. Utána a páromnak volt szaglásvesztése, akkoe csinaltak neki tesztet (pozitív lett), nekem pedig 10 nappal később, nekem is pozitív lett
2020. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!