Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melatonin kapszula?

Melatonin kapszula?

Figyelt kérdés
Van itt valaki, aki szedett már melatonin kapszulát felborult alvásra? Megfelelő mennyiségű aludnék ha normális időben aludnék el. Volt mellékhatása amit tapasztaltál? Milyen kapszulát vettél?

2020. dec. 27. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bio-melatonint használok. Többnyire használ. De ha valamin jár az agyam, akkor semmi nem hat.
2020. dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt amikor hasznalt, volt amikor nem. Nalam annyi volt a mellekhatasa, hogy reggelente nagyon kaba voltam eleg jo ideig...
2020. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt.
2020. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem valeriána tartalmú alvássegítők jobban beváltak, de a melatonin egy keveset segített az alvás problémámon.

Miután bevettél melatonint, ne tedd ki magad erős fénynek, telefonodon beállíthatod, hogy esti órákban szűrje ki a kékfényt, amennyiben használod lefekvés előtt. Ezt betartva jobb eredményt érsz el vele, remélem rendbe jön az alvásod :)

2021. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!