Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A rivotrilnak van memóriakáros...

A rivotrilnak van memóriakárosító hatása? Zavar a tanulásban? 17/f

Figyelt kérdés
Napi 5-6 mg-t szedek
2010. aug. 13. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
naná hogy van. anyám napi 5-t szedett belőle(2mg) egy hónapig kb 2éve és talán fél éve nem panaszkodik arra hogy rossz a memóriája.
2010. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de én sokkal kevesebbet szedek. Annak is van kárposítása?
2010. aug. 13. 22:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
te kb a felét szeded. és hidd el totál leépült agyilag :( szerencsére helyrejött.... szerintem te is gyorsan hagyd abba. nem tudom miért szeded de próbálj más megoldást találni.
2010. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5 mg az baromisok, nekem 0,5 tökre betett.
2010. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

CLONAZEPAM (RIVOTRIL)

Epilepsziás roham ellen: Először naponta háromszor 0.5 mg. Az orvos szükség esetén növelheti az adagot.


Neked milyen betegséged van, amire több kell, mint az epilepsziára?

2010. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

több betegségem is van.


- generalizált szorongás

- egyéb neurózisos zavar

- szomatoform betegség


néha pánikrohamok. Ezen kívül szedek seroxatot is.

2010. aug. 14. 00:04
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem bipoláris depresszióm van, először frontint adtak, az hatott, csak letompított. Aztán rivotril, attól meg agresszív állat lettem. Aztán valami antidepresszáns, az jó volt, csak álmos voltam tőle, és meghíztam. Aztán andaxin, lekopogom, nincs semmi vészes mellékhatása, és mellette pszichológushoz is járok, aminek az lett az eredménye, hogy már egyre ksiebb dózisban szedem az andaxint, talán hamarosan el is hagyhatom.

Nem tudom, a Te betegségeid milyenek, de ha lehet, próbálkozz meg egy jó pszichológussal! Ő még - hacsak nem belső eredetű - a kiváltó okok kiderítésében és kezelésében is segíthet.

2010. aug. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Epilepsziára erősebb rivó kell, mint az ilyen szorongásos izére.
2010. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és melletet lítiumot is kapsz előző előtti?
2010. aug. 14. 18:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Én szorongás, pánik-ra 0,5 mg ot kaptam, és Zoloftot. Rám nagyon pozitívan hatottak. Mostanra a doktornő javaslatára elhagytam őket, de előtte egy teljes évig csökkentettük az adagot. Ha neked nem orvos javasolta az 5-6 mg rivót, akkor nagyon soknak tartanám. Én semmilyen károsító hatást a kezelés alatt nem éreztem, pedíg tanítok a mai napig. Tehát tudnám.
2010. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!