Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit szedjek vas helyett?

Mit szedjek vas helyett?

Figyelt kérdés
Hajhullásra, szívpanaszokra, gyengeségre vasat írt a háziorvosom, szedem is, jobban is lettem tőle, viszont ha egyet is beszedek másnap annyira fáj a székelés, hogy az hihetetlen. És nem az az elviselhető fájdalom. (Konkrétan mintha sünt szülnék). Szóval valószínűleg leállok vele. Eleinte minden nap szedtem, most már hetente egyszer, de már ezt sem bírom ki. A táplálkozásom változatosságát most átmenetileg nem tudom biztosítani. De kell a vas. A cékla, spenót, stb. tippek a panaszaimra már nem elegek sajnos, úgyhogy ezeken a javaslatokon lendüljünk túl. Van más tippetek?

2021. jan. 21. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Én a helyedben felhívnám az orvosomat és beszamolnek neki errol a problemarol, O valószínűleg sokkal több ötletet tud adni. Lehet van már alternatíva. Én csak annyit tudok mondani, hogy igyál sokkal több folyadékot, mint szoktál.
2021. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
szedj pl vas pezsgőtablettát. az nem zavarja a székletet itt van pl ez [link]
2021. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez a pezsgőtabletta tutijó?
2021. jan. 21. 11:45
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
[link] ez is itt van . ez sem okoz székrekedést pl.
2021. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
én szedem, nálam bevált ez a pezsgőtablettás változat.
2021. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Miért nem egyszerűbb megkerdezni a haziorvostol, mint random embereknek hinni...?
2021. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az utolsó komolynak tűnik, valószínűleg kipróbálom. Nagyon köszi #4-es!
2021. jan. 21. 11:47
 8/15 A kérdező kommentje:
#6: A háziorvosom nem áll a helyzet magaslatán tudományos szempontból. Ennyi erővel a szomszédmarikanénit is megkérdezhetem. Sajnos pont annyit tud. De akkor már inkább itt kérdezek.
2021. jan. 21. 11:49
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
a pezsgőtabletta is ugyanaz. Nemcsak a gyógyszernek kinéző dolgok válnak be. Ha tudtok olvasni ott vannak rajta az összetevők.
2021. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
de igen én is azt ajánlom neked a tényleg székelési poblémáid vannak. ez nem zavarja annyira a felszíódást sem.
2021. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!