Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni az ellen,...

Mit lehet tenni az ellen, hogy ne aludjak túl mèlyen? Reggel nem ébredek fel az ébresztőre sem és kirúgtak a munkahelyemről is emiatt.

Figyelt kérdés
Hiába állítom be reggelre az ébresztőt, egyszerűen nem hallom meg, nem ébredek rá fel... Olyan mélyen alszok hogy hihetetlen.. És elcsesződik az egész nap, mert nem tudok időben felébredni, nem mentem be dolgozni többszőr, mert délben ébredtem, hiába szólt 6-kor az ébresztő és csörgött órákon át...

2021. jan. 26. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor fekszel le és mennyit alszol?
2021. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez legalább olyan rossz lehet, mint hogy én felületesen alszom, százszor fent vagyok és a fáradtságtól kóválygok egész nap. Vess be minden hangos ébresztést amit csak tudsz. Telefon, óra, rádió.
2021. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog, hogy ne lenne erre megfelelő ébresztő. Veszel pl egy olcsó rádiót, ami időre be tud kapcsolni és csutkán hagyod a hangerőt.
2021. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De szerintem ez nem normális. Nem lehet hogy valami betegségem van és emiatt nem tudok felébredni?
2021. jan. 26. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ki tudja, mi a normális. Lehet, hogy ez, az meg nem, hogy mások halk madárcsicsergésre is felébrednek. Nem attól normális valami, hogy az emberek 99%-ára jellemző az a tulajdonság éppen.
2021. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 4-kor fekszel le egy kimerítő nap után, normális ha nem riadsz fel 8-kor az ébresztőre.

Ha lefekszel 11-kor és 11-kor kelsz, az már elég para azért...

2021. jan. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!