Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A végbélrepedésnek vannak...

A végbélrepedésnek vannak kitapintható jelei?

Figyelt kérdés
Mint a külső aranyérnél,hogy lehet érezni egy dudort,a repedésnél nincs semmi külső tapintható dolog ami arra utalhat,hogy repedés?Wc-zés után van szúró fájdalom..ezen kívül más is utalhat rá?

2021. jan. 27. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet belső aranyér is.
2021. jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt,csak a szúró,csípő fájdalom. Először csak székelés közben aztán már állandóan. Begyulladt, éjjel aludni se tudtam úgy fájt.

Proktológián mondták,hogy repedés,kaptam rá kúpot.

2021. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Hisz repedés. Ne gondold hogy egy hasadék van ott amit ki tudsz tapintani. Az csak egy kis hajszálnyi baszás ami bizony fáj amíg be nem forr
2021. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig lehetnek.Tegnap voltak proktológián,merthogy a háziorvosom azt mondta aranyerem van.Csomót éreztem is bal oldalt,azt ki is tapintotta a proktológus,de azt mondta,az nem aranyér,hanem repedés.
2021. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!