Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Borzalmas fejfájás már 2....

Borzalmas fejfájás már 2. napja! Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy szorongásos is vagyok (Frontint szedek), menstruálok is (fogamzásgátló), de borzalmas fejfájás kínoz már 2. napja. Azt hittem az alvástól majd elmúlik, de nem. Ugyanúgy fáj. Frontérzékeny is vagyok.

A probléma az, hogy semmilyen vény nélküli gyógyszer nem viszi le a problémámat. Se a paracetamol, se az ibuprofen, se az algopiryn, persze próbáltam már Nospával együtt is de semmi. Mit tegyek, hogy végre elmúljon, illetve mitől lehet? A két halántékom lüktet. Mozgásra rosszabb... már lassan beleőrülök, mit lehet tenni?



2021. febr. 11. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
2. napja? Irigyellek, 20 évet éltem le így. Cataflamot próbálj!
2021. febr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
93%
Szerintem ennek a naponta változó időjárás az oka. Egyik nap plussz 15 mások nap minusz 10 °C van. Most jött be ez a hideg front, gondolom ez terheli le a fejedet. Az előző válaszoló gyógyszer ajánlata valóban jó!
2021. febr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
A fejfájás olyan tünet, amit csak saját magán való kísérletezgetéssel tud az ember legyőzni valahogy. Az ok nagyon különböző lehet, legtöbbször valami vérkeringési rendellenesség, de arra akár egyszerű szerek is hatékonyak lehetnek: citromsav, koffein (különböző dózisban), meleg fürdő stb.
2021. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koffein sajnos kizárva nálam, ugyanis érzékeny vagyok rá. Tegnap bevettem egy Saridont (amibe ugye van), remegni kezdtem és rengeteget pisiltem, még szarabbul lettem.
2021. febr. 11. 11:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként tegnap előtt kimentem hajmosás után, eléggé fújt a szél, okozhatta akár ez is? Ma is fáj... De csak féloldalt most, meg mozgásra belenyilall.. Nagyon szar. A szemeim is égnek, de lázas nem vagyok.
2021. febr. 12. 14:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!