Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Borsó nagyságu csomó az...

Borsó nagyságu csomó az állkapcso csont alatt?

Figyelt kérdés
Tegnap mikor megnyomtam fájt ott, de nem foglalkoztam vele. Ma viszont keménynek érzem, ilyen óvális alakúnak. Néztem, de a másik oldalt nincs ilyenem, szóval kicsit megijedtem. Csakis érintésre fáj, ez az egy darab van belőle, sehol mashol nincsen. Mitől lehet, illetve van okom félni? Mit tegyek ellene? Orvoshoz nem tudok vele menni, külföldön vagyok, itt pedig nem lehet a vírus miatt orvoshoz menni.
2021. febr. 17. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nyálkő alakult ki a nyálmirigy kivezető vezetékében. Majd lassan kiürül. Igyál sokat, főként citromos vizet.
2021. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik országban vagy, hogy a vírus miatt nem lehet orvoshoz menni? Antarktisz?
2021. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem mediális,azaz középső nyaki cisztával műtöttek pár éve.Van a laterális,azaz oldalsó nyaki ciszta.Hasonló tünetekkel,mint amit fent írtál.

De az is lehet hogy nyirokcsomó megnagyobbodásról van szó.Aminek számos oka lehet.Szerintem keress fel egy fül orr gégészt és ő pontos diagnózist tud felállítani a vizsgálat során,és megtudja mondani a teendőt is!

2021. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyírokcsomó, nekem is volt ilyen. Antibiotikum rendbe tette.
2021. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!