Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 5 napja tarto fejfajast hogy...

5 napja tarto fejfajast hogy kezeljek?

Figyelt kérdés

Mar agydaganat, agyverzes is eszembe jutott, mert nehany napja olvastam, hogy egy 19 eves elment aludni fejfajassal es tobbet nem kelt fel.

Az en fejem egy pontban faj, bal oldalt a halantekomnal, kb szem magassagban. A fajdalom turheto, de sokszor erotlennek erzem magam es furcsa a latasom akkor (mint kozvetlenul elajulas elott). Van migrenes a csaladban, apukam es sokan fronterzekenyek is. Amit meg fontosnak tartok megemliteni, hogy 10 nap utan ma hagyhattam el a lakast karanten miatt. Minden nap bevettem valamilyen gyogyszert (algopyrin, cataflam, aspirin), de egyiktol sem mult el, a nap folyaman tobbszor visszater hol erosebben, hol gyengebben. A karantenom alatt volt -15 fok is, 3-4 is es jovohetre +10-12 fokot ir. Altalaban a frontokat megerzem, de akkor nem ilyen feloldali, feszito, nyomo fejfajasom van. Mit tudnek csinalni meg? Orvoshoz nem jutok el, hisz kulfoldon vagyok. Lassan mar felek lefekudni aludni is, nehogy tobbet ne ebredjek fel. 20L


2021. febr. 17. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Dörzsölt össze a tenyerét, amíg forró nem lesz, majd "mosd" még a tenyereiddel az arcodat, körkörös mozdulatokkal 1-2 percig.

Majd paskold végig puhán, -mindkét tenyeredet felvàltva használva- a tarkódtól a homlokodig, tenyérnyi területeket haladva,8-10 alkalommal ismételve az egészet.

Majd az ujjaiddal fésült formázva a homlokodtól hátrafelé párszor masszírozás át a fejbőröd.

Ősi kínai módszer.

2021. febr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez tenyleg megoldana ezt a problémát?
2021. febr. 18. 09:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Pár napig csináld, 2-3x naponta.

Igen, segíthet, és mindenképp nagyon hasznos lesz a fizikai test számára.

2021. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Barátnőmnek és nekem is fáj. Neki tegnapra már elmúlott. Lehet, hogy a front?
2021. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Neked hol fáj?
2021. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az en fejem egy pontban faj, bal oldalt a halantekomnal, kb szem magassagban. A fulem kornyeken
2021. febr. 19. 16:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobb már?
2021. febr. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem igazan

6 fele gyogyszer kiprobalasa utan sem. Nagyon felek, hogy tenyleg agydaganat

2021. febr. 22. 05:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Orvohot menny, CT
2021. febr. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Menni fogok mindenkepp!
2021. febr. 22. 05:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!