Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már a forumozók között...

Volt már a forumozók között ugy hogy antidepresszánt szedett és abbahagyta szedését magától?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Nem volt semmi gond, de szerintem azért érdemes konzultálni az orvossal.
2021. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem ez volt a helyzet, egyik napról a másikra, kettő hétig enyhe elvonási tünetem volt, ami nem a gyógyszer utáni sóvárgást jelentette, hanem kicsit szédültem meg fáradékonyabb voltam, és így volt ez nálam a nyugtatóval is, egyik nap beszedtem másnap elhatároztam hogy nem fogom és ennyi... Ha eldöntöd, hogy nincs rá szükséged akkor bármikor le tudod tenni, pedig én is sokáig kételkedtem benne de így van, a többi meg kifogás.


Jobbulást!

2021. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Több fajta antidepit is letettem elvágólag, azoktól nem volt semmi bajom. A nyugtatók már veszettebbek, azokat jobb csökkentgetve elhagyni, de meg lehet csinálni, millióan megtették már.
2021. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!