Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak hogy visszajöjjö...

Mit csináljak hogy visszajöjjön az életkedvem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nemrég lett vége egy komolynak látszó kapcsolatomnak, amiben én jól éreztem magam, viszont volt barátnőmnek nem is voltak velem komoly céljai így szétmentünk, volt egy fain munkahelyem de azt is ott kellett emiatt hagynom és hazaköltöznöm.. Azóta csak tengődök az életben! Vannak céljaim, szeretném letenni az érettségit, egy szakmát, illetve tervezem a jogosítványt személyautóra. Ez mind szép és jó, gondolhatnánk. Viszont mégsem érzem egyáltalán a motivációt se ezekre, se önmagában az életre!


Egy lepukkant lakásban élek bátyámmal és a macskáimmal, a szomszédság förtelmes..


Alig van saját cuccom, néhány ruhám, egy régi laptopom meg egy két apróság..


Hobbijaim közé tartozik az olvasás, illetve az online játékok (amiket a gépem miatt most nem tudok játszani). De ezekre is hihetetlenül nehezen szánom rá magam.. Folyamatosan fáradtnak érzem magam és jobbára csak agyalok és fekszem az ágyon mikor itthon vagyok, illetve igyekszem rendben tartani a lakást, de utálok itt lakni, viszont elköltözni nincs lehetőségem..


Munkahelyen elvagyok szeretnek, meg nekem is jobb kedvem van, aztán hazajövök élni sincs kedvem, lehangolt vagyok és lobbanékony..


Barátaim nincsenek, hébe hóba beszélgetek egy két emberrel, meg kb kéthetente felugrom hétvégére haveromhoz sörözni meg gamelni..


Napjába nagyon keveset eszek, mert az sem esik jól, pedig tudom, hogy kellene a tápanyag, lévén hogy eleve vékony vagyok..


Hogyan hozzam elő az életkedvem, mit kellene tegyek?



2021. febr. 21. 18:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah, amúgy 26/F, ez lemaradt..
2021. febr. 21. 18:17
 2/5 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Még semmirôl se maradtàl le! Szabadidôdben sportolhatnàl, pl; futàs, kocogàs, kerékpàrozàs, sulyzòzàs, ugràlòkötelezés, fekvôtàmasz. Fel kellene erôsiteni az izmaidat nyàrra, hogy jobban nézzél ki! Egy izmos férfi mindig vonzòbb a lànyok szemében! A sportolàs jòt fog tenni, a testednek és a fejednek is! Tavasszal csinàlhatnàl egy festést a szobàdban, igy kellemessebb lenne a környezeted is! Minden jòt!
2021. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a válaszod! Az az igazság, hogy próbálkiztam az edzéssel, de arra sincs mozivációm, mert ahhoz enni kéne, de nagyon keveset eszek napjában, szeretek enni, de ninca kedvem főzni. A lányoknak meg hiába lennék vonzóbb, ha nem tudok ismerkedni, elképesztően introvertált vagyok, csak úgy tudok bárkivel is beszélgetni, ha ő kezdeményez, ritkán kezdeményezek beszélgetést.. Olyan unalmas az életem (legalábbis mások szemében), hogy nincs témám, plusz mindig visszahúzódó voltam, ha valakit megismerek is jobban csak viccelődök, emiatt meg bohócnak érzem magam.. Plusz már félek a kapcsolatoktól, úgy érzem senkivel nem tudok együtt élni, egyik kapcsolatom sem végződött jól.. Teljesen elvesztettem a bizalmam mind mások, mind magam felé!


A festést jó ötletnek tartom, de sajnálom a pénzt erre a lakásra, kaotikus az egész, plusz tényleg nagyon rossz környezetben vagyok. Kis másfél szobás panel, felettem egy (nem bántásból) fogyatékos gyerek él az anyjával, aki napjában rombolja a lakást és időnként kiüvöltözik random valamit az ablakon, a földszinten egy roma él, aki egész nap a ház előtt telefonál, hozza sorra az autókat, mert használt autókkal foglalkozik, a ház előtt szétbarmolta a füves területet, vele együtt a járdát is, plusz cigányzenét kell hallgatni egész nap, mert bömbölteti állandóan, tettek ellene vagy háromszor feljelentést, de nem tesznek semmit.. A lakás is mint mondtam kaotikus, bátyámék "újították" fel, de semmit nem gondoltak át, nem tervezték meg, ami jött csinálták, egyiknek sincs ilyen területen szakmája csak random megcsináltak valamit, és bár nagy dolog ez tőlük mégis látszik az, hogy nem értenek hozzá.. Én többször elköltöztem már innen, hol barátnőhöz, hol szállós melóhelyre, és mindig mikor már kezdtem volna helyrejönni, vissza kellett jönnöm ide.. Pl tavaly év elején elmentem egy egész jó munkahelyre, jól fizetett, a szállás is oké volt, de jött a vírus és elküldtek márciusban, aztán nyáron megismertem volt barátnőmet, nagyon megszerettem, ősszel leköltöztünk az anyjához, megtaláltam életem munkahelyét is, nagyon jól éreztem magam, novemberben meg akart csalni, hazajöttem, aztán visszakönyörgött magához, karácsony után pedig kijelentette, hogy mások a céljaink és nem fog működni a kapcsolatunk, január közepén költöztem vissza.. Most pénzem sincs mert csak most februárban lett munkahelyem.. Kezdem úgy érezni, hogy sosem szabadulok innen, és akárhányszor felállok a padlóról, valami vagy valaki mindig visszalök.. Belefáradtam és most tulajdonképpen vegetálok... 😕

2021. febr. 22. 03:53
 4/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Mostctulajdonképpen mindenki „vegetàl“ s virus miatt, senkinek se teljes az élete! Kicsit pozitivabban kellene gondolkodnod és az sokat segitene! A sportolàs kizôkkentene hidd el! Szedd ôssze magadat, fel a fejjel!
2021. febr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálam ez régóta megy, volt amikor céljaim sem voltak, a vírus óta én csak annyi különbséget érzek az életemben (vagyis nem egészen, mert buktam miatta egy munkahelyet), hogy maszkot kell hordani, tehát az nem sokat változtatott az életemen. Próbálok pozitívan gondolkodni, de mire helyrejönnének a dolgaim valami vagy valaki mindig visszaránt..
2021. febr. 22. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!