Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyen már ez ellen az...

Mit tegyen már ez ellen az elviselhetetlen fejtető és Tarkő fájdalom rá?

Figyelt kérdés
Annyira azok fájni hogy majd szettduran a tarkón és fejem tetején és Örömvölgy mikor lélegzet mint egy lyukas gumi és szám ezáltal a fájdalomtól teljesen félrecsúszott minek a tünetei ezek???, Mit kellene tenni miért van ez szerintetek mint ha agyonverték szétverték vagy több litert vért vesztettem volna és ez a rossz közérzet elviselhetetlen pedig semmit sem kaptam akkor mi lehet???
2021. febr. 27. 16:31
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Mi van???
2021. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Mit tegyek az elviselhetelen tarkó fájdalomra és fejetető nyomásra mint ha széttakarna durranni és plusz a rosz közérzet is mitől lehet szerinted????
2021. febr. 27. 16:39
 3/46 A kérdező kommentje:
és mint ha ilyenkor híznák el rendesen ez rosz k=ozérzet mi ez szerintetek?? mi ez???
2021. febr. 27. 16:45
 4/46 anonim válasza:
nyugi nem kell ennyi kérdőjel nélküle is értjük..
2021. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
ja csak én meg nem írom ezt a fájdalmat elviselni valami nagy baj lehet ez !!!
2021. febr. 27. 16:47
 6/46 A kérdező kommentje:
mi lehet ez orrom mint ha szelelne egszerűen nem tudom elmondani mi ez elviselhetelen de őszintén reálisan mi lehet ez???? mitől??? szerintetek??
2021. febr. 27. 16:49
 7/46 A kérdező kommentje:
meert legaláb tundám hogy mit kellen tennem hogy hova kellene menni vagy eggyáltalán mi a fene lehet ez mi a egszerűen nem tudom elmondani csodákszom magamon ,hogy nem lettem öngyilkos eggyáltalán hogy bírom én ezt???
2021. febr. 27. 16:53
 8/46 A kérdező kommentje:
Már azt gondoltam régebben el fog mulni ez de aztán nem mult el gondolkoztam a orvosságon hogy az okozza de nem kaptam már akkor nem lehet mindenre gondoltam de eljutottam odáig a pontig,hogy fogalma sincs és senkinek nincs ilyen és fogalmam sincs hova forduljak ???? Valaki??
2021. febr. 27. 16:57
 9/46 anonim válasza:

talán borogatás?

orvos meg mindenképp kell.

vannak ilyen kínai tapaszok a kínaikban lehet kapni tigris szokott rajta lenni hátha segít jobbat nem tudok..

2021. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
milyen borogatás???? ez valami komolyabb baj lehet !!
2021. febr. 27. 17:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!