Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha betegek vagytok, ti is az...

Ha betegek vagytok, ti is az anyukátok után vágyakoztok?

Figyelt kérdés

Elkaptam valami légúti betegséget, mostanra meg már reszketek és fázok tőle, biztos jön az éjjeli láz.


A lényeg, hogy már huszonéves férfi vagyok, mégse az villan be a fejembe, hogy de jó lenne valami szuperkórházban feküdni, vagy valami nanorobot-gyógyszert kapni a jövőből, hanem az, hogy de jó lenne otthon lenni az Anyukámmal, aki gondoskodna rólam, és megengedné, hogy vele egy franciaágyban aludjak.



Valaki érez még így, amikor fiatal felnőttként lázas beteg lesz?



2021. febr. 28. 23:00
 1/3 anonim válasza:
100%

Persze, ez egy sima evolúciós reflex. :)


Az ősembernek se voltak kórházai, ezért természetesen az anyukájához ment oda, ha még élt, majd a törzs többi idősebb tagjához, mert ők emlékeztek rá, hogy milyen volt amikor kisbaba volt, hogyan segítettek neki megélni a felnőttkort.


Inkább a kórház idegen az emberi természettől, hogy olyan emberekre bízod magad akikkel nem köt össze vérrokoni vagy baráti kötelék.


Minden esetre jobbulást kívánok neked, jól takarózz be és aludj! :)

2021. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%
Nem, sőt az agyamra megy amikor megneszeli, hogy bármi bajom van és folyton írogat meg jön, hogy hogy vagyok meg olvasgat hogy mi bajom lehet meg keresi, hogy milyen orvoshoz kéne mennem... 🤬
2021. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2


Csak gratulálni tudok Neked. Tehát, ideges vagy arra az emberre aki aggódik érted, és törődik veled? Majd akkor írj ilyeneket, amikor jól esne az aggódás és a törődés attól az embertől aki megszült, és felnevelt téged, de már nem lesz. :)

2021. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!