Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért akar szétrobbanni a...

Miért akar szétrobbanni a fejem sportolás után?

Figyelt kérdés

Akárhányszor elmegyek mozogni (legtöbbször futball), miután hazamegyek iszonyatosan fáj a fejem, van hogy csak másnapra múlik el. Leginkább a halántékomnál, de van hogy hátul illetve olyan is mikor az egész fejem fáj.

Ez valami betegség?



2021. márc. 2. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi folyadékot iszol egy nap?
2021. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kb 2 litert, viszont amíg ilyen hideg van nem nagyon szoktam megizzadni, így folyadékot sem veszítek nagyon. Igaz, ha áthül a víz kint, akkor nem sokat iszok belőle.

Alapjáraton egyébként nem vagyok fejfájós szerencsére.

2021. márc. 2. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Értem. Google keresőben megpróbáltál rákeresni az edzés utáni fejfájásra?

[link]

2021. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomás? Nem ártana megmérni.
2021. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Ha legközelebb így jársz, mérd meg a vérnyomásodat. Valószínűleg az lesz magas ilyenkor.
2021. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mértem a vérnyomást, normális értékek jöttek ki, csak a pulzus volt magasabb.

Utánaolvastam már igen, de sajnos nem nagyon írtak kezelési módot, azon kívül hogy gyógyszert kell bevenni előtte, amit nem nagyon akarok.

Bemelegíteni egyébként nem nagyon szoktam, ez lehet a fő ok? Hirtelen mozgás lehet nem tesz jót az ereknek a fejemben?

2021. márc. 2. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!