Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyakori, de különböző pontokba...

Gyakori, de különböző pontokban történő fejfájás mögött lehet valami súlyosabb betegség?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen a fejfajas jellege? Miota all fent a problema? Reagal fajdalomcsillapitora? Stb stb.. Nekem egy ideig csak egy pontban fajt, most masik pontban, van idopontom ct-re. Mar csak az a kerdes, hogy a mostani bejelentes utan elvegzik-e jovoheten, ha nem maganrendelesre megyek...
2021. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időkben elég gyakran fáj nekem, bár a hét eleje óta most nem érzem. Eddig volt már szinte mindenhol, de leginkább elől szokott lenni, illetve van hogy az arcomra is kiterjed.
2021. márc. 4. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Migrénnek hangzik.
2021. márc. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Latasod, testtartasod, vernyomasod rendben? Jonnek mennek a frontok is. Ne legyel olyan, mint en, aki mindig a legrosszabbra gondol :)
2021. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kicsit rövidlátó vagyok, van szemüvegem de nem mindig hordom. Vérnyomásom általában normális (110-120 között), illetve magas emberként lehet kissé hajlott a nyakam
2021. márc. 4. 12:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, ebben az esetben viseld gyakrabban a szemuveged, lehet, hogy csak az a banalis dolog okozza. Ha nem javul, akkor is szemeszetre menj, lehet erosebb szemuveg kell, a nyakadat meg mozgasd at, nekem is a fejfajassal egyutt van, bar en nem vagyok egy magas ember :) Ha tenyleg magas vagy, akkor ez a vernyomas lehet alacsony szamodra, nem tudom. Ebben az esetben teazz/kavezz, de igyal sok vizet, hisz a kave elvonja a vizet es szimplan dehidrataltsag miatt is fajhat a fej :)
2021. márc. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerencsére ex-migrénes vagyok

Sokáig kínzott , heti 2-3 alkalommal és legalább 1 napig tartottak a görcsök

MRI felvétel készült 2x ,4 év különbséggel, semmi eltérés nem volt látható.

A fájdalmak pedig szinte menetrend szerűen jöttek :

Bal féltek egyik nap, jobb féltek -következő alkalommal

Aztán Tarkórész egyik nap, azt követően pedig homlok.

Nagyon különös jelenség volt , magyarázat nélkül.

Vérnyomás,szemészet,vérkép, stb rendben voltak.


Mindenesetre: a kivizsgálás megnyugást ad , ha a helyzet engedi, járj utána.


27L/180cm/8év migrén

2021. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

cryptococcus gomba által okozott krónikus agyhártyagyulladás

de a covid is előidézheti!

2021. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!