Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatos félelem érzete, és...

Folyamatos félelem érzete, és még néhány tünet lehet stressztől? Vagy szervi probléma?

Figyelt kérdés

Próbálom sorrendbe tenni, leírni a tüneteimet.

•Kb 1 hónapja elkezdett fájni a vállam, a lapockám. Kenegettem, tornáztattam.

•Megtudtam, hogy az egyik közelebbi ismerősömnek agydaganata van.

• Vállaltam egy plusz munkát, ami kicsit leterhelt.

• Észrevettem, hogy éhes vagyok, de étvágyán nincs.

• Néha olyan furcsa, enyhe rosszullétek jönnek rám: pici szédülés, székelési inger. Aztán elmúlik. De a gyomrom tájékán megmarad ez a furcsa érzés, puffadásos émelygés, égető érzés.

•Hirtelen rámtörő éhség, amit nem csillapít az evés.

• A legújabb pedig, hogy szinte ma egész nap, egy belső remegés érzetem van, mintha folyamatosan izgulnék, félnék. Konkrét okom nincs rá, de ez az egész helyzet nagyon megvisel.

•Néha érzem a fülemben a szívdobogásom, vagy eleve a testem lüktetését, remegését.

• Testhőmérséklet normális.

•Gyakrabban fáj a fejem, de fájdalomcsillapító hat rá.


Fogok orvoshoz menni, de ezen héten nem kaptam időpontot. És nagyon emészt ez a dolog. Esetleg tudnátok tanácsot adni, hogy mitől lehet, hogyan nyugtassam magam, Mit tehetnék?


2021. márc. 8. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked? Mennyi idős vagy? Hány cm és hány kg? Családban milyen krónikus betegségek fordultak elő? Korszerű vagy korszerutlenul taplalkozol? Napjában mit sportolsz?
2021. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*nemed
2021. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nő, 25 éves. 160cm, 63 kg. Eleg keveset sportolok, szinte csak a gyaloglàs van ( napi 15-20 ezer lépés). Nincs krónikus betegség, amiről tudok.
2021. márc. 8. 21:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Táplálkozásom nem igazán állandó, reggelizni évek óta nem tudok, ebéd amikor időm engedi, vacsorára még csak bekapok valamit. Folyadekfogyasztással is vannak problémáim, de ezt tudatosan próbálom korrigálni.
2021. márc. 8. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Stressztol sztem, reflux, cukrodat érdemes megnézni (terhelés). Ha bekapsz valamit mi az?
2021. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Pl. egy szendvics vagy keksz.

Ezekre gondoltam én is. Okvetlen említeni fogom az orvosnak. Köszönöm a válaszodat.

2021. márc. 8. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!