Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan vegyem magam rá a több...

Hogyan vegyem magam rá a több ivásra?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, nagy szó nálam ha naponta összejöm a 1,5 liter folyadék.

2021. márc. 18. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Na ennek a kérdésnek sincs sok értelme.
2021. márc. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Vannak már tök jópofa appok, amik ebben segíthetnek. Csak meg kell adnod a korod, súlyod és kikalkulálja, hogy napi hány liter vízre van szükséged, ill megadott időközönként emlékeztet, ha innod kell. Meg be is tudod írni, hogy mennyit ittál aznap, igy nyomon is tudod követni a vízfogyasztásod.

Ha jól emlékszem van olyan app is, ami olyan mint a tamagocsi volt csak növénykével, ami ha nem iszol eleget kiszárad. Tehát ha rendesen iszol életben tarthatod és fejlődni fog. :D

2021. márc. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Én az okosórámon állítottam be napközben kétóránként értesítést "igyál!" szöveggel, olyankor mindig megpróbálok egy pohár vizet meginni. Azóta többé-kevésbé tartom azt, hogy minimum 1 litert megiszom naponta, de általában ennél többet is.
2021. márc. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az appokkal az a bajom, hogy egy idő után elfelejtem bevinni az ivott mennyiséget, de végülis adhatok neki mégegy esélyt
2021. márc. 18. 10:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!