Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak is előjött ez az...

Másnak is előjött ez az elmúlt napokban?

Figyelt kérdés

Nyűgös vagyok, rossz a közérzetem, néha ájulásközeli állapotba kerülök, néha nehéznek tűnnek a karjaim, görcsölnek a könyökeim környékén.


Ez tavaszi frontérzékenység lehet? Mert minden rendben van, rendesen eszemi-iszom, vitaminok, vérnyomás, minden rendben van, de most elbizonytalanít ez.



2021. márc. 18. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, frontok vannak folyamatosan. Nekem minden tavaszom így tellik. Ahogy beáll az időjárás, tök mindegy, hogy hideg-e, vagy meleg, akkor minden ok. Az átmenetek, napi nagy hőingások stb. Tegnaptól pedig hideg front van, szombaton is az volt, előtte kettős front, meleg front, totál szétcsesz
2021. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért is érdekes, mert alapból nem vagyok érzékeny a frontokra, viszont 2 éve ugyanígy tavasszal volt egy pár napos-hetes időszakom amikor majdhogynem folyamatosan rosszul lettem.
2021. márc. 18. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
szerintem, csak az 5 g miat mer, tudomasom van arrol h , fel szerelik aszt a 5g tornyokat buda pest tob teruleten.... en is hasonlot erzek mart egy jo ideje
2021. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
bocsi a hejes irasert kulfoldon, elek es rosz a bilentyuzetem
2021. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ahogy máskor se.
2021. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok
2021. márc. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!