Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány kiló mínusznál éreznék...

Hány kiló mínusznál éreznék javulást?

Figyelt kérdés

110 kilós férfi vagyok, betegség miatt híztam meg. Fáj a lábfejem, térdeim, hamar elfáradok. Voltam 90 kiló is, akkor jól bírtam a terhelést, álló munka, túrázás, stb. Aki hasonlóan volt, de lefogyott, az hány kilónál vett észre javulást? 5? 10?

Köszönöm a válaszokat.



#fogyás #túlsúly #Érezhető javulás
2021. márc. 26. 05:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább 20
2021. márc. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 120kg vagyok, 132rol indultam.

132kg-san sem fájt semmim, és korlatozva sem éreztem magam , minden fizikai melót meg tudtam csinálni, nem voltam fáradékony se és semmi.

Szóval ez szerintem nagyon egyén függő,hogy mikor kezded el érezni, minden szervezet más.

2021. márc. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 köszi, igen, te erős testalkatú vagy, én meg kövér. Sem a csontozatom, sem az izomzatom nem 110 kilóra lett tervezve.
2021. márc. 26. 06:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenesetre ajánlom, hogy szedje valami jó minőségű kollagent vagy valamilyen izuletvedot addig is. Amúgy sem árt az embernek, ha ilyen gond van, akkor meg főleg.

A terdfajason is enyhíteni fog.

#2es voltam

2021. márc. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bar en sosem dobtam le ennyit, es nem vagyok ferfi, de annyit tudok mondani, hogy en akar 2-5 kilot is erzek magamon, szoval szerintem te is erezni fogod a 10et. Azert az eleg sok, meg akkor is, ha ferfirol van szo. Javulas szoval szerintem lesz, de nagyon drasztikusat ne varj, ahhoz valoban 15-20kell, de jobban fogod magad erezni mar 10 utan is(lelkileg mar 5 utan is szerintem).
2021. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!