Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is kezd depressziós lenni...

Más is kezd depressziós lenni a koronavírus miatti karanténtól?

Figyelt kérdés

Már elég régóta fennáll ez a helyzet, gondolok itt pl homeoffice illetve, hogy nincs lehetőség a szociális kapcsolatokra,ti ezt hogy kezelitek/viselitek?

Nagyon nagy gond, hogy a vendéglátó egységek háttérbe szorulnak főleg a megélhetés de a társas kapcsolatok miatt is...



2021. márc. 27. 17:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Jól, mert világ életemben egyedül voltam és sosem hiányoztak a társas kapcsolatok. Jól megvagyok emberek nélkül. Mindent megtudok oldani egyedül és el is vagyok egyedül. Ha nem tudnám, hogy vírus van fel sem tűnne nekem az az egész karantén dolog. De megértem azokat is, akiknek kell a másik ember, meg dumálnának egész nap, meg szociális közösségbe akarnak járni. Hát azoknak szívás ez a vírus.
2021. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Én is nagyon jól elvagyok, mintha teljesült volna egy kívánságom. Sose volt senkim, abszolút magányos farkas vagyok, nincs hiányérzetem. Introvertált vagyok, kicsit antiszociális is, nekem ez maga a mámor. Utáltam a sok hülye tömegnyomorgós, feszengős rendezvényt, meg az idióta családi összejöveteleket.
2021. márc. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Én rettegek a vírustól. Oltást meg nem kaptam, pedig regisztráltam már az elején, krónikus beteg vagyok. Pánik beteg is, most már teljesen kész vagyok idegileg.
2021. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy valaki vígan elvan magának a kis világában,kicsit irigylem ezt a felfogást,nektek akkor valóban könnyebb,bár énis így lennék vele.:)

Én személy szerint nem hiszek az oltásban de ez egy másik téma.

2021. márc. 27. 18:11
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem, mi tök jól elvagyunk.

Családtagokkal, barátokkal továbbra is tartjuk a kapcsolatot, csak ritkábban találkozunk. A kollégák nem különösebben hiányoznak (szerencsére home office), nem pacsizni jártunk be, hanem dolgozni :)

Ráadásul egy csomót spóroltunk (nem a cégnél eszünk, hanem itthon főzünk, bkv bérletet, némi ruhapénzt, stb)

2021. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Ez csak az extrovertáltaknak gond. Én imádom, heti egy nap bent, többi HO, napközben ugyanúgy ki lehet menni, mint mindig. Sok hülye megbeszélés, meg arra való elküldés jó messze, kötelező látogatások, meg jópofizások egyáltalán nem hiányzik.
2021. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon hiányzik a társasági élet 21 évesen!
2021. márc. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát igen a legnagyobb gond a fiatalok körében van,akinek családja van gyerekekkel ők már nem vágynak nagy bulizásokra. Legalabb van aki élvezi ezt a helyzetet:D
2021. márc. 28. 21:31
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
En introvertalt ember vagyok, de mindig szokott lenni egy-ket ember az eletemben, akivel megosztom a gondolataimat. A karanten ota mindenki felszivodott, nem valaszolnak nekem, ugy erzem, teljesen magamra maradtam. A tanarok le sem szarjak, hogy a diakokkal esetleg valami nem stimmel vagy mar a fele bekattant, ok meg csak kuldozgetik szorgalmasan a szakirodalmat, lehuzzak a kinkeservesen megirt munkainkat. Szoval nekem hianyzik az emberi interakcio annak ellenere, hogy nem szoktam igazan kimozdulni. Illetve hogy az egyeteim eveim fele igy ment, hogy kb. semmi ujat nem tanultam, mert csak kotelessegbol kuldozgetem vissza a dolgokat, de sokszor egy szot sem ertek.
2021. márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Íme a hatékony digitális oktatás, itt felettem...
2021. márc. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!