Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért "krepál" be a tüdőm...

Miért "krepál" be a tüdőm néha egy pár percre?

Figyelt kérdés
Most tettem le a dohányzást nemrég, de amikor cigiztem is gyakran előfordult hogy bekrepált a tüdőm 10-20-30 percekre mikor úgy kellemetlen érzést éreztem benne, mintha a hörgőim összemennének, és igy nehezebb volt a levegővétel. Aztán néha szívtam be rá asthma pipát az segített valamelyeset, de hogy ezt mi hozza ki, vagy mi pontosan ezt nem tudom mai napig. Az igazsághoz hozzátartozik hogy rohadt sok mindenre vagyok allergiás és én erre gyanakodtam eddig csak hogy párat említsek: frissen virgázó/nyíló dolgok, por, penész, kutya/macska szőr, parlagfű stb... hát na ezt örököltem.

2021. ápr. 1. 17:45
A kérdező szavazást indított:
Szerintem allergia okozhatja.
Szerintem nem allergia, más okozza.(leírom micsoda)
Szerintem ez kb mindenkinél előfordul néhanapján.
2 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgáltasd ki magad COPD-ra
2021. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Voltam allergológián ahol megnézték a tüdőmet, de 100%-os volt, és a leírt tünetek közül szinte semelyik nem jellemez engem amit most olvastam.
2021. ápr. 1. 17:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!