Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek is sok már ez a...

Szerintetek is sok már ez a vírus téma?

Figyelt kérdés
Arra értem, hogy milyen hosszú ideje jelen van, és mindenhol erről beszélnek, és meghatározza az életünket. Nem arról, hogy ne beszéljünk róla. Kérdezhettem volna úgyis, hogy ti is unjátok-e már.Most persze nem arra gondolok, hogy nem tisztelem azokat akik küzdenek ellene.Meg nem azt jelenti, hogy nem érzek együtt az elhunytak hozzátartozóival.

2021. ápr. 4. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Naná hogy unom, de ez most ilyen.
2021. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Általában arról beszélnek ami az aktualitás. Most éppen ez, és sajnos úgy néz ki még egy ideig ki fog tartani.
2021. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Unni unom, de mit csináljunk? A vírust nem érdekli, hogy mi unjuk.
2021. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 krwkco ***** válasza:
Sok a duma és egyben kevés is. Hasznos információkat alig mondanak arról, hogy hogyan védekezzünk, amíg elegendő nem lesz az oltottság.
2021. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Nm határozza meg az életemet, mert nem foglalkozok vele 0-24.


Néha elolvasom a híreket (most már max heti 1x), aztán ennyi, szerencsére itt a konferenciákon is értelmes dolgokat közölnek le, nem félhazugságokat, mint otthon. :)


Szvás, hogy nem lehet utazni, de az étteremből take avay-lehetőség van, szolgáltatások működnek (fodrászat, élelmiszerbolt, kozmetikus), a ruhaüzletek is nyitva, így végre félév után nem rendelgetni kell a ruhát :D

2021. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, hiányzik a családunk (1,5 éve nem találkoztunk velük), a nyaralás és hogy félelem nélkül mehessünk akár országon belül is kirándulni, várost nézni, de ennyi.


Párom home officeban, neki ez pl kimondottan jó. Nekem nem, mert elvesztettem a munkámat, de ez van. Hiányzik, mert szerettem, de szívesen viszem a háztartást és intézem az ügyeket, meg sütök.


Viszont van időm pl magammal is foglalkozni többet, novellákat írok, nyelvet tanulok és gyógyulok a 10 éve tartó étkezési zavaromból :)

2021. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!