Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen tüneteket éreztél,...

Milyen tüneteket éreztél, amikor elkaptad a covidot?

Figyelt kérdés
Nemet, kort is írhattok, ez csak opcionális.

2021. ápr. 7. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kezdeném, hogy nem nagyon szoktam beteges lenni, se lázas. Nem vagyok fázós se.

20-án este éreztem, hogy ráz a hideg. Anyu mondta, mérjek lázat. 38,5.. gyógyszer nem vitte le. Másnap fejfájás, fülfájás, néha köhögés. Pár nap múlva 39,6 lett a lázam, éjjel nappal.

Szerencsére már jobban vagyok, csak 2 perc séta vagy ülés után elfáradok, meg folyik rólam a víz :)

2021. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Sajnálom. Én is márciusban estem át rajta, köhögés nálam is így volt, általában ha előjött, akkor az Erigon szirupos orvosságból vettem be egy evőkanálnyit, rá 5-15 perc múlva meg már fél napig nem is volt semmi. Láz meg úgy ment, hogy 36,6 az alap testhőm, és ebből lett 37,2 -> 37,7 -> 38,1 -> 38,6. Három nap alatt ment fel 38,6-ig. Kezdetben volt napi egy hasmenésem 2-3 napig, orrdugulás, torokfájás, magas vérnyomás (ez jelentkezett legutoljára), és egyszer hányingerem volt valamitől. Az antibiotikumra tippelek, de a vérnyomás is lehet, mert nem vagyok hozzászokva, 130/82 volt.

Fizikailag semmit nem vesztettem az erőmből, és az íz/szagvesztés se volt tünet.

2021. ápr. 7. 13:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Es neked már teljesen elmúlt? Nem érzed magad fáradtnak mindentől?

Nekem a rosszullét kb 1 hete múlt el, de még mindig nem tudok semmit csinálni. Ha ülök, ségálgatok, szakad rólam a víz, elfáradok, köhögök :(

2021. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Március 10-én reggel már hőemelkedésem volt, de etchnikailag 11-én lett pozitív tesztem. Március 16-án már nem a covid uralt engem, végre nem fájt a hasam, volt jó étvágyam, már szépen visszament 36,5-ig a lázam (csodálkoztam is, hogy 36,6 alá is ment) és vérnyomásom is visszaállt normálisba.

Március 23-ig kellett otthon lennem, és 24-én mehettem végre dolgozni.

Munka után egy picit fáradtabb voltam és hamarabb is mentem aludni, de azután már semmi se volt. Azóta sincs semmi. :) 31/F

2021. ápr. 7. 14:29
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha lehet ilyet mondani, olcsón megúsztad :)

Bocs hogy beleronditok a kérdésed alá 😃

2021. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem éreztem ízeket szagokat, 1-2 napig picit gyenge voltam, talán lázas is, de ennyi. Furcsa fémes ízt éreztem a számban még
2021. ápr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Aki olcsón megúszta, az inkább a 6-os, nekem is eltartott legalább 5-6 napig a lábadozás :)
2021. ápr. 8. 08:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát így is jobban megúsztad, mint én. 9 napig láz, fejfájás, fogfájás. Most már túlvagyok rajta, de mozgok egy kicsit, és elfáradok, folyik rólam a víz :(
2021. ápr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Kitartás testvíreim, C vitamin D vitamin, plusz mozogjatok
2021. ápr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De hogy mozogjak, ha 2 perc után már alig kapok levegőt, izzadok, köhögök? Legyen már vééégeeeeeeee ☹️😢
2021. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!