Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szegedi háziorvos?

Szegedi háziorvos?

Figyelt kérdés
Lényeg a lényeg, nálam ma betelt a pohár a jelenleginél. Délben felhívtam, hogy igen valószínűsíthetően jön elő az éves arcüreggyulladásom, leráztak, hogy oltanak, majd hívnak. Ez volt délben, 18.15-kor hívott vissza, felsorolt egy csomó antibiotikumot, amiket felír (külön hozzátette, hogy miután beszéltünk mehetek le a gyógyszertárba kiváltani), fájdalomcsillapítókkal együtt. Lementem a gyógyszertárba, közlik, hogy ők aztán semmit nem látnak, azóta is figyelem, valóban nem írta fel. Utána azonnal próbáltam hívni, már nem volt elérhető. Lassan 10 óra van, gyógyszer felírva sehol, a gyógyszertárak és én sem látom, szétdurran az arcom a takonytól, lázasan fetrengek. Meguntam ezt az orvost, átlagban 30-40x kell hívni egyáltalán egy receptért is. Tudtok esetleg javasolni Szegeden más, lelkiismeretes, kedves háziorvost? Szó ne érje a ház elejét, jómagam is egészségügyi hallgató vagyok, COVID intenzíven dolgozok, tisztában vagyok a viszonyokkal, de ez már sok.

2021. ápr. 8. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Újszegeden Dr. Kass Ferencet tudom ajánlani :)
2021. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

"jómagam is egészségügyi hallgató vagyok, COVID intenzíven dolgozok,"


Mese habbal. Ha igaz lenne öt perc alatt lenne recepted.


Egyébként első körben nem ártana mondjuk egy TESZT talán, de úgy néz ki ezt nem sikerült beleverni a fejedbe a covid intenzíven. Üdvözlettel egy orvos.

2021. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De, hogy a kérdésedre is válaszoljak, Dr. Patocskai Anna, Szőregen nagyon jó.
2021. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Képzeld, pontosan így lett receptem végül :)
2021. ápr. 10. 14:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!