Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Lenyeltem egy pici csont...

SOS! Lenyeltem egy pici csont darabot? Karalábé levest ettem.

Figyelt kérdés

A kollégám pici csontokat talált a levesben, karalábé levesben. Meg se ette a levest. Én ettem belőle de nem sokat. Nem vettem észre, hogy le nyeltem volna csontot.


Lehet le nyeltem, és nem tudok róla?

Mit tegyek?

Ugye nem fulladok meg? Nagyon félek. Kérlek segítsetek!


2021. ápr. 9. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kijön az alsó oldaladon. Azt se fogod észrevenni.
2021. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha már lenyelted, hogy fulladnál meg? Egyébként pedig, nem lesz semmi bajod, majd távozik a szervezetedből
2021. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy van olyan ember, aki ezt komolyan képes megkérdezni!

Próbálj már meg gondolkodni, mégha láhtatóan nehéz is: ha egy csontot félrenyelsz, akkor az a torkodban akadna meg, amit AZONNAL érzel, nem pedig órákkal késöbb veszed észre. Másrészt akkora csonttól, amit észrevétlenül le tudsz nyelni, nem tudsz megfulladni. (Nagyobb csonttól sem igazán, az ilyen történeket többsége nem igaz!)

2021. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kolléganőm azt mondta hogy ő megette mind a levest és hogy lehet öreg karalábé volt. De hogy csont nem.
2021. ápr. 9. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a csirkelábat nem nagyon szoktam szopogatni, az ujjcsontokat simán leküldöm. És csinálom ezt több mint 60 éve.
2021. ápr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha sikerült lenyelned, szerinted hogy a fenébe fulladnál meg?
2021. ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!