Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős szívdobogás, reggel...

Erős szívdobogás, reggel fulladás! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
40 éves nő vagyok. Egy hete egész nap érzem, hogy erősen ver a szívem. Nem gyorsan, pulzus szoktam mérni és 80 körül szokott lenni. De folyamatosan erősen érzem. Ma reggel arra keltem, hogy nem kapok levegőt és levegőért kapkodva keltem fel az ágyból. Felültem és akkor elmúlt. Vérnyomáscsökkentőt szedek kB 2 éve. Plusz c vitamin, d vitamin. Sosem volt gond a szívemmel, nagyon meg vagyok ijedve. Hétfőn megyek háziorvoshoz.
2021. ápr. 10. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell a legrosszabbra gondolni. Olvass utana annak hogy mi a pánikroham. Belecsúszhat simán bárki egy stresszes időszakban.


Ennek ellenére vizsgáltasd ki mindenképp, ezt csak bíztatásnak írtam, hogy nem feltétlenül halálos a dolog.

2021. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 alletta ***** válasza:
jól írja az #1-es, én is pánikrohamra gondoltam. mindenképp ki kell vizsgálni.
2021. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pánikroham miatt egy hete erős szívdobogás, nem túl hosszú idő lenne? Persze hogy kivizsgáltatom, remélem a járványhelyzetben ez menni is fog könnyen
2021. ápr. 10. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Le merném fogadni hogy a covid hisztéria miatt vannak ezek a tüneteid. Éjjel nappal az folyik mindenhonnan, hogy hány halott, milyen mutációk, következő hullám, lezárások. Tönkremegy már az emberek idegrendszere lassan.
2021. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Álmatlanság, indokolatlan fáradtságérzet, megnövekedett garatváladék mennyiség nem játszik?
2021. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5/5! Nem, semmi ilyesmi problémám nincs. Mindössze csak az erőd szívdobogás és az, hogy néha duplán vagy triplát dobban nem is tudom pontosan. De ezt leszámítva semmi más. Nem szédülök, nincs ájulásérzet.
2021. ápr. 11. 12:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!