Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lábzsibbadás par napja, de mitől?

Lábzsibbadás par napja, de mitől?

Figyelt kérdés

Kb. 4 napja vettem észre, hogy a bal lábam zsibbad. Érzésre úgy tudnám megmagyarázni, hogy pl. mikor rosszul ülünk vagy ilyesmi, teljesen elzsibbad a lábunk. Aztán kezd ugye egyre jobb lenni és a végén már csak bizsereg. Na ez pont olyasmi - érzésre. Ez az első eset, hogy ez megtörtént velem, előtte sosem.


Szerintetek mit csináljak? Mitől lehet?


Egyébként van pár látható erem térdtől lefelé. Nem ilyen kidüllő, hanem csak látható, úgy mint pl. a karunkon általában, már azért is, mert nagyon fehér bőrű vagyok.


Van, hogy elmúlik egy ideig, aztán megint előjön. És mint írtam, a mai kb. a 4. nap.


2021. ápr. 16. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, én már középkorú, nálam porckorongsérvet diagnosztizáltak. Mindenképpen menj orvoshoz.
2021. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok. Jelenleg nem fáj semmim, csak ezen panaszom van. Szégyellem felhívni az orvost, célzom arra ezzel, hogy mennyi gond van most a vírus miatt, én pedig egy ilyen miatt panaszkodom neki.
2021. ápr. 16. 14:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam az orvoshoz közben. Először gondoltam csak rákérdezek az asszisztenél, hátha tud valamit tanácsolni, esetleg egy krémet ajánlani ilyenek. De azt mondja, hogy menjek fel, mert ebben ő nem tud segíteni. Volt is 30 percen belül időpont. Megnézett, azt mondta van különbség a két lábam között, látja, de egyelőre várni kell, ha rosszabb, hívjam, ha marad ugyanúgy, akkor ő fog hívni 2 héten belül és lesznek más vizsgálatok. Egyelőre úgy tűnik talán egy ideg okozza, szóval nem trombózis meg ilyenek.
2021. ápr. 16. 16:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!