Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a hátam, tüdőgyulladás?

Fáj a hátam, tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés
Ma reggel óta tompán fáj a hátam, lényegében mindenhol, a vállamba is kisugárzik, valamint a mellkasomnál is kellemetlen érzést tapasztalok néha. Tüdőgyulladásom lenne? Novemberben voltam covidos, de akkor nem voltak ilyen tüneteim. 21/L
2021. ápr. 19. 21:54
 1/2 anonim válasza:
Valószínűleg igen vagy hurutos megbetegedés is lehet . Ha sportoló vagy esetleg csak izom becsípődés amire ugyan ezek a panaszok .Ha nem sportolsz akkor akár sterssz okozta nyomás által létrejött váll fájdalmad ás hát fájdalmad lehet ...Ha nem köhögsz és nem érzed magad gyengébben vagy nincsen lázad akkor biztos csak izom becsípődés vagy lelki eredetű testi megbetegedés.
2021. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy csak frontérzékeny vagy és mostanában erősen hullámzó az időjárás.
2021. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!