Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat mindenem?

Mitől fájhat mindenem?

Figyelt kérdés
Sportoltam versenyszerűen közel 10 évig. 2 éve teljesen abbahagytam az edzést mert már tényleg kínszenvedés volt pályára lépni. Térdem bokám derekam könyök váll csukló mindenem rossz. Szóval feküdtem két évig és hiába akarnék újrakezdeni edzeni nem megy. Nem tudom rágenni magam. De nem is ez a lényeg. Hanem fekszem az ágyban, és folyamatos fájdalom van a derekamban, térdeimben, de néha belesajog a sípcsontom körül is, fájnak a bokáim és azon a részen. ilyen felhő szerűen kisugároz mindenfele. Nem tudom jobbal leírni. De néha csak egy egy random ponton belenyilal valahol a lábamon a normál fájdalom környékén. Nem elviselhetetlen fájdalom szóval nem halok bele. Mondjuk olyan 10/3 4 ha egy skálát nézünk. De ez már olyan hogy fetrengek tőle az ágyban mert idegesítő és kellemetlen és alapból rosszul alszom de még ez is. Néha kicsit abbamarad és ezek a területek váltogatják egymást. Egyszer ez fáj egyszer az. Régen gyerekként is mindig voltak problémák, de fater meg edzők is szőnyeg alá söpörték, hogy versenysportoló vagyok, el kell viselni. Tudok mozogni? Tudok. Akkor nincs is fájdalom. Szóval évekig fel se tűnt ez igazából és természetesnek gondoltam hogy ez van. Ezért is hagytam abba mert akartam megszűnjön. még most is az van, hogy nem tűnik fel sokszor, de akkor is zavaró ez az egész gyakran főleg éjszaka az ágyban mert olyankor tűnik fel a legjobban és nem tudok aludni tőle. Vagy másoknak is vannak ilyen fájdalmai és ez tényleg normális, hogy van egy folyamatos kellemetlen érzés az ízületeimben csontjaimban?
2021. ápr. 21. 03:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Kopás + mozgáshiány. Csodálkozok, h sportolóként nem tudod, h az izületeknek szüksége van a mozgásra ( meg minden másnak is) , különben lemerevednek, betokosodnak. Edző se mondta ezt el? 2 évig feküdtél?! Én azon csodálkozom, h még élsz. Szóval motogni k
2021. ápr. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
...mozogni kéne.
2021. ápr. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!