Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt covidosok, ti mennyi idő...

Volt covidosok, ti mennyi idő alatt tudtatok visszamenni dolgozni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 13:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Simán végig utaztam HÉV és metró segítségével BP-en, csak a fejfájás... De abból semmire nem gondoltam. Mindenkinek fáj a feje.


Kijöttek hozzám, igen. Egyetemisták voltak szerintem. Házba is bejöttek mind a hárman.


Ez tiszta influenza volt csak erősebb. Bár eddig sosem kaptam el,de leírás alapján stimmelt.

2021. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Értem, akkor reggel csak fejfájással ébredtél? Hazaküldtek akkor gondolom, mikor jelezted, hogy tüneteid vannak?
2021. ápr. 27. 15:23
 23/32 anonim ***** válasza:

Hát és fejfájás és a nem alvás.


Azt mondtam, hogy nem vagyok jól, haza megyek. Délután jeleztem, hogy már ne számítanak rám, mert lázas vagyok.

2021. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, amúgy amikor mentél haza, akkor pl ismerőssel találkozol, szóltál volna, hogy szarul vagy és lehet covid?
2021. ápr. 27. 15:30
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen. De sajnos így is tömegközlekednem kellett haza. Maszk szorosra, semmihez nem szoktam hozzá érni és akkor se tettem.
2021. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Ezzel nincs is gond, alap, hogy közlekedned kellett. Amúgy Te milyen maszkot használsz?
2021. ápr. 27. 15:36
 27/32 anonim ***** válasza:

FFP2, fekete, szelepes. FFP2 szelep nélkülit vettem fel hazafelé, hogy kevesebb levegő menjen ki.

Az elején FFP3-t hordtam, de az kényelmetlen, most a táskában van 1 pót FFP2 és FFP3 is. Mindkettő szelepes.

Munkahelyen sima orvosit hordok vagy FFP2 szelep nélkülit.

2021. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Amúgy ez rendes Tőled, hogy nem akartál másokat fertőzni :) Akkor eleve nem mentél volna bkv-val a tesztelő állomásra? Nálunk több embernek mondták, hogy nyugodtan szálljon fel úgy a buszra pl.
2021. ápr. 27. 15:44
 29/32 anonim ***** válasza:

Nem, semmiképpen sem, de azt sem akartam, hogy a testvérem vagy édesapám vigyen el. Én meg alkalmatlan voltam vezetni, főleg nem Ferihegyig.

Inkább jöjjenek ki. Szegényeket úgy megkínáltam volna egy kávéval, de hát ez pont nem az a helyzet volt :D de nagyobb rendesek és kedvesek voltak.

2021. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
a karantén 10 napja után simán mentem dolgozni.
2021. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!