Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Össze-vissza ver a szivem....

Össze-vissza ver a szivem. Menjek a surgossegire?

Figyelt kérdés

Tegnapelott este megittam kb 1 liter kólát, ami utan nagyon rosszul lettem, égett a gyomrom, hányingerem volt es egesz ejszaka nem tudtam aludni, nyugtalannak ereztem magam, rossz volt a kozerzetem. Reggel tudtam elaludni, de rosszul aludtam es rosszul ebredtem (kb 6 orat aludtam). Jöttem ejszakara dolgozni. A gyomrom még mindig nem az igazi, szedulok es faradtnak erzem magam, de ez ismeros erzes, ha rosszul/keveset alszok. Viszont az elobb elkezdett ossze vissza verni a szivem. Max egy fel perc lehetett, de nagyon megijedtem es azota panikolok, hogy megall a szivem es meghalok. Nagyon ritkan iszok kolat es nem ennyit, mert a gyomrom nem birja. De kavezni szoktam es nagyon ritkan energiaitalt is iszok, nem volt a koffein miatt még ilyen panaszom.

20/L


2021. ápr. 28. 05:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon rosszul vagy, mindenképpen menj ki üzemorvoshoz/sürgősségire.

Valószínűleg csak pihenned kell, de inkább menj feleslegesen, mint hogy baj legyen.

2021. ápr. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem értem, hogyha tudod, hogy a kólát nem bírja a gyomrod, akkor miért iszol ennyit belőle. Nyilván a sok szénsav, cukor, ízesítő anyagok okozhatnak ilyen problémákat. Hívd fel az ügyeletet, ha úgy érzed, hogy az már nagyon zavarja az életviteledet.
2021. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!