Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Oltási reakció lehet, vagy...

Oltási reakció lehet, vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
tegnap dél körül kaptam meg második sputnik oltást, egy +2 órás sorbanállással a várthoz képest, egy zsúfolt oltóponton. elsőnél nem tapasztaltam különösebb oltási reakciókat, de most nem tudom mi lehet. estére elkezdett fájni szinte egész hosszában a hátam gerincem mellett, és fújtam csak úgy a semmiből termelődő rengeteg fehér sűrű orrváladékot még lefekvés előtt. aztán valami lázálmom lehetett mert nagyon zaklatottan keltem 6 előtt és mikor fordultam egyet a vállaimon mintha összevertek volna olyan volt. mértem egy 37,2-es értéket. visszafeküdtem, most 10 körül nem sokat javult 36,9 testhő, és lehet csak én képzelem bele de mintha a torkom is kaparna, de lehet csak a reflux marja mert hatalmasakat korog a gyomrom. mit csináljak mennyit várjak, segítsetek mert nem merek így szüleim közé menni
2021. máj. 1. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy Facebook csoport, Vakcinainfó-az orvos válaszol. Lehet feltenni kérdéseket (névtelenül is akár), csoporttagoknak tilos rá válaszolni, minden kérdést orvosok válaszolnak meg. Ott biztosabb választ kapsz.
2021. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
A sputnik és a sinopharm felerősítheti az autoimmun tüneteket.
2021. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jobban vagyok azóta, nem volt hőemelkedés, de a torkomban érzek egy kis kaparászást és egy kicsit hurutosan köhögök néha egyet-egyet
2021. máj. 2. 12:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!