Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki segítsen, tegnap este...

Valaki segítsen, tegnap este sugárban hánytam 5-ször, székletem kemény, hasmenésem nincs, remegek azóta, ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Random rám jön nap közben egy erős hányinger, és remegés, valaki segítsen

2021. máj. 3. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj! Ne itt kérdezősködj, itt aligha tud rajtad segíteni bárki...
2021. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És mégis hogyan?

Hívd fel az ügyeletet, vagy a mentőket, ha a háziorvosod már nem rendel.

2021. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha már régebb óta tart és enni sem tudsz tőle, akkor tényleg mindenképp keresd fel a házi orvosodat, mert elég sok olyan betegség van, aminek a tünetei közé tartozik a hányinger és hányás. Nekem is így kezdődött a nyombél fekélyem. Erős hányingerem volt, nem voltam képes sem enni sem inni, mert minden visszajött szinte egyből. Engem hasi ultrahangra és vérvételre is elküldtek. Ha jelenleg nem tudsz orvoshoz menni, akkor pedig a Daedalon nevű gyógyszert ajánlom, hányinger ellen nagyon jó.

2021. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!