Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez veszélyes?SÜRGŐS!!

Ez veszélyes?SÜRGŐS!!

Figyelt kérdés

Most költöztem Pécsre és van egy ismerősöm a"nagyoknál" és sikerült bejutnom a régi Pécshez közeli Uránbányába és Én nagyon félős vagyok ezért vittem egy gammasugárzásmérőt meg mittudjam... és 2-es erősségű sugárzást mért. Ez úgy tudom, hogy magasabb, nem? Nem kéne értesíteni a Sugárzásvédelmi hatóságot?

Ez nem vicces , szerintem.



2021. máj. 7. 13:47
1 2
 11/20 Z003 ***** válasza:
100%

Most egy dolgot nem értek, azon van a kérdező meglepődve hogy az uránbányában magasabb a sugárzás mint mondjuk bárhol máshol?

(arról nem beszélve hogy nem tudjuk hogy 2 mi sievert vagy mi)


És mármint mit kezdhetnének a hatóságok egy urán bányával amiről kiderül hogy SUGÁRZIK, mármint a kérdező szerint eddig nem tudták hogy onnan ahonnan sugárzó anyagot bányásznak van sugárzás? Mit szeretnél hogy építsenek rá egy kb 5m falvastagságú betonburkot? Vagy hogy ne engedjenek be embereket, de eddig is csak illegálisan lehetett bemenni.


A kérdező szerint mi lenne a megoldás, vagy mit vár a bejelentés hatására?

2021. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
11: valami önjelölt okoskodó.... Nem hinném hogy bármelyikünk a retiküljében (vagy övtáskájában) sugárzásmérőt hordana magával... :)))))
2021. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Z003 ***** válasza:

A mai világban ki tudhatja, nekem is van. Bár ebay-ről úgyhogy nem hiszem hogy bármennyire is pontosnak nevezhető lenne.


Plusz az oktatás hiányosságai és egyéb médiumok megtévesztő információi miatt, simán elhiszem hogy valaki ennyire fél, vagy megijedjen a sugárzástól.

2021. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

De ha fél tőle, akkor miért megy direkt olyan helyre??


Nekem a vadász-vadász.... kezdetű poén jut eszembe... 😂😂😂

2021. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Itt vagyok kb. 150 emberrel a sugárzásvédelemmel és kérdezgetnek.... aztán megyek a rendőrségre
2021. máj. 8. 13:48
 16/20 Z003 ***** válasza:
Jelentsük fel az uránt hugárzik. Ezért aztán sokáig ülni fog.
2021. máj. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16: 👍👍👍😂😂😂
2021. máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A kérdés kiírása óta orr dekkolsz?? Akkor neked már v3ged mint a botnak!

Tartós tejet már ne vegyél... 😂😂😂

2021. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Z003 ***** válasza:
Nem észleltél magadon hányingert vagy hajhullást? Mert lehet hogy sugárbetegségben lesz.
2021. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Mégsincs. SEMMI.
2021. máj. 13. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!