Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Orrvérzés utáni mi volt ez?

Orrvérzés utáni mi volt ez?

Figyelt kérdés

A vérnyomásom alapjáraton alacsony, 110 körüli. Tegnap óta nagyon fájt a fejem (az még most is fáj) gyengének éreztem magam. Ma pedig édesanyáméknál vacsora alatt hirtelen a bal orrlyukamból dőlni kezdett a vér. Sikerült elállítanom, és felkeltem hogy lemosakszom. Kb 2 lépés megtétele után elkezdtem leizzadni mint aki szaunában van, lezsibbadtam, elment a látásom, a fülem iszonyat csengett, és alig kaptam levegőt. Már kezdtem összeesni, anyukám kapott el. Leültem mert feküdni nem mertem, kaptam vizet, ittam. Aztán hirtelen meg fázni kezdtem, de vacogva.Megmértük a vérnyomásom. 80/49/53.

Ez kb 30 perce történt, de még mindig nagyon gyengének érzem magam, és a látásom sem az igazi még. Fülem cseng, fejem enyhén fáj tarkótájon. Mi lehet ez? Orrvérzés után jött ez rám.


2021. máj. 29. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár TIA is lehetett, érdemes lenne orvoshoz fordulni. Hány éves vagy?
2021. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én inkább az ügyeletet hívnám fel, nem ide írogatnék.

Telefon, most.

2021. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
39 vagyok nő. Kb 3 hónapja volt hasonló akkor is orrvérzés bal orrlyukból. De akkor nem voltam utána ennyire rosszul. Érzésileg olyasmi mint egy durva pánikroham. Nem tudom mi volt ez.
2021. máj. 29. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Orrvérzés inkább magas vérnyomásnál fordul elő. Izzadás, zsibbadás, laikus vagyok, nem tudom, mi lehet, de tuti nem sima vércukorszint esés, és társai.

Csatlakozom az előttem szóló hoz, hívd az ügyeletet!

2021. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A cukrom rendben, pont egy hete voltam általános vérvizsgálaton. Minden értékem jó. Most kezd kicsit rendeződni mert már 103/56/70 a vérnyomásom.
2021. máj. 29. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!