Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is ilyen nehezen viseli a...

Más is ilyen nehezen viseli a "hirtelen jött jóidőt"?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete hogy folyamatosan fáradtak a szemeim és égnek, mintha egész éjszaka nem aludtam volna, és és fáradt. Pedig alszok eleget a 7-8 óra megvan hétköznap, hétvégén több is. Használok allergia elleni szemcseppet is, de semmit sem ér.

2021. jún. 9. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem allergia lesz, itt a jó idő, jobban virágzik/száll minden. Hasonló cipőben vagyok, de ez tuti az allergia.


Nekem az segített, mikor vényköteles gyógyszert kezdtem szedni, az erősebb volt. Én évekig vény nélkülit szedtem, de szezonban kb semmit nem ér.


Írass fel erősebb gyógyszert (vagy ha nem szedsz allergiagyógyszert, menj el vizsgálatra, ott elmondják, mi a teendő, allergiás vagy-e), igyál 1,5-2x annyi folyadékot, mint télen, ne nézz sok kijelzőt, masszírozd esetleg át a szemed (az javítja a keringést). Sport is segíthet szerintem, meg asok vitamin.

2021. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!