Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől szédülhetek ennyire?...

Mitől szédülhetek ennyire? Nagyon félek!!

Figyelt kérdés
Kb 1 órája kezdődött, lent ültem barátnőmmel a padon, vártuk ő is meg én is a párunkat. Már akkor rámjött egy kis szédelgés, de nem ez a nagy, hanem inkább ilyen nyomásérzés van a fejem körül, és nagyon aggasztó, mert azóta már hazajöttem, de még mindig nem múlt el. Ittam a vizet, kimentem az erkélyre levegőzni de nem lett jobb és ha fekszem, akkor sem jobb. Mit tudnék tenni, mitől lehet ez? Időjárás, fáradtság, stressz? Vagy mi ez? Kérlek segítsetek, nagyon meg vagyok ijedve és már szeretnék aludni is de így nem tudok:(

2021. jún. 24. 02:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebben a melegben ezen pánikolsz? Valószínűleg vacakol a vérnyomásod az időjárás miatt. Próbálj lenyugodni, mert ha rágörcsölsz, rontasz a helyzeten. És mérd meg a vérnyomásod ijedezés helyett.
2021. jún. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!