Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erre mit fog felírni a pszichi...

Erre mit fog felírni a pszichiáter?

Figyelt kérdés

Volt egy pánikrohamom a semmibôl pár hónapja, azután megjelent egy csomó testi tünet (fejfájás, nyak szorítás, izomfeszülés, nehéz test érzés, ingadozó vérnyomás (mikor feszült vagyok felmegy, anúgy teljesen normális, magasabb pulzus stb.), ami miatt állandóan szorongok. Rengeteg kivizsgáláson voltam, semmi komolyat nem találtak, de érzem a testi tüneteket.


Azóta nem merek egyedül maradni, illetve a házból se nagyon merek kimenni, mert elmentem valahova és a semmibôl olyan erôs szívdobogás jött rám, hogy azt hittem vége. Igen, félek a betegségektôl, hipochonder lettem.

De úgy érzem, ha nem lenne testi tünetem, akkor tudnék boldogulni.

Ez így viszont megnehezíti az életem, depressziósnak nem érzem magam, de szorongok és félek sajnos.


Erre antidepit adnak?



2021. jún. 30. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg igen
2021. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Hat mondjuk elso korben epeszu ember nem akarna gyogyszert szedni, ha az nem indokolt igazan.

Lehet, hogy egy kis terapiaval minden oke lenne.

2021. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
ha akadályozza őt a munkában és a mindennapi életben, akkor nincs ideje több hónapi terápiára várni. de persze arra is mindenképp szükség lenne
2021. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos akadályoz, nem tudok dolgozni, és félek úgy kimenni az utcára, hogy tényleg van fizikai fájdalom, amik valszeg lelki okokra visszavezethetôek. Ezt szeretném leküzdeni, próbálkozom, de érzem, hogy rosszul leszek, amikor megpróbálom. :(


Ha ezek megszûnnének, nem éreznék mondjuk mellkasi szúrást, vagy erôs fejfeszülést, akkor biztosan jobb lenne a helyzet.

2021. jún. 30. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
de a gyógyszerek sem hipp-hopp jók, lehet, hogy be kell feküdnöd valahova, hogy beállítsák
2021. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok, de sajnos nem tudom ezt legyôzni jelenleg. :( Pedig nagyon szeretném.
2021. jún. 30. 22:33
 7/7 anonim ***** válasza:
menni fog, csak minél hamarabb menj orvoshoz!
2021. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!