Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Oltás utáni rosszullét lehet?

Oltás utáni rosszullét lehet?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg fél 4kor a második Pfizer oltást, de már 1-2 órája tök szarul érzem magam, kedvtelen vagyok, pánikolok, fáj a hasam, volt egy kis hasmenésem, rossz a közérzetem. Ez csak az oltás hatása, vagy valami más lehet? Nagyon félek:(

2021. júl. 2. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A hasfájás meg hasmenés inkább a pánik miatt lehet, nem közvetlen az oltás mellékhatása. Én is levert, nyomott voltam a Pfizer-től, de inkább hullámokban jött rám, én nem vettem ki szabit így a munka lekötött, foglald le magad valamivel, film, zene, játék, olvasás, kis séta. Meg ne olvasgass a net-en rémhíreket én attól paráztam be, tuti rátett a rossz közérzetre. Szerintem ha csak úgy random belém nyomták volna és azt mondják tetanus-t kapok fel sem tűnt volna hogy annyira rosszul érzem magam tőle.
2021. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Astratol masnap van a rossz kozerzet, de tobb ismerosom allitasa szerint a Pfizert valahogy azonnal ereztek. Semmi kulonos bajuk nem volt, hasmenes senkinel, de aznap mellekhatas igen.

Idegeskedtel miatta? Kozrejatszhat.

2021. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!