Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mononukleózis kiújulása?

Mononukleózis kiújulása?

Figyelt kérdés

Januárban voltam beteg, két hét iszonyatos torokfájdalom, félrekezelés antibiotikummal, kiütések, egy hét kórház. Utána pihentem egy hónapot, vérkép alapján gyógyultnak mondtak.

Ma torokfájással keltem, és miután folyton parázok tőle, egyből megnéztem, hogy nem látszanak e a kis fehér foltok a mandulámon. Hát de.

Teljesen kétségbe vagyok esve, hogy mit csináljak. Lehet ez még a mono? Vagy kezdődő tüszős mandula inkább? Mit lehet tenni? Van még valami mód, amivel időben kezelhetem, hogy ne legyen rosszabb?

Előre is köszi minden segítséget



2021. júl. 14. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz
2021. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Természetesen fogok, de most elsősorban személyes tapasztalatokra lennék kiváncsi, ha van, akivel már előfordult ilyen.
2021. júl. 14. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!