Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel kenjem a labam, hogy ne...

Mivel kenjem a labam, hogy ne legyen folyton bőrkeményes a sarkam?

Figyelt kérdés

Nem gombás, mert nem viszket meg nem hólyagos. Hanem 1-2 hetente a sarkam tiszta száraz, ami kinézetre csúnya, le kell reszelnem.


Facen csomó ismerősöm rak most strandolós képeket, tök szép a lábuk, nekem meg csak akkor ilyen, ha lereszelem.


Próbáltam más zoknit neg cipőt, talpbetétet, de a gond azzal van, hogy sokat sétálok. Amúgy a súlyom omé, 157 cm vagyok, 53 kg, de 45 meg 48 kilósan is ugyanilyen a lábam.


Mivel kenhetném a lábam, hogy sose legyen kemény meg száraz a bőröm, sose kelljen szégyenkeznem, ha nem reszelem le?


(Pl egyszer kórházba kerültem, mert hirtelen rosszul lettem és meg is műtöttek és mivel nem tudtam hogy ez lesz, nem reszeltem le előtte a sarkam, mert pont azon a héten akartam csinálni, csak nem aznap reggel, és nagyon szégyelltem magam).


2021. júl. 20. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mások is reszelik. Bármilyen krém megteszi, ha minden nap kened, de sokkal jobb nem lesz.
2021. júl. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az 1-2 hetente karbantartás a titka a dolognak.

Persze kenheted sarokpuhítókkal, de az elhalt szarunak akkor is le kell válnia. ( Igazából ez bizonyos mértékig normális, én nem viselek semmilyen lábbelit kb soha, csak közösségben (ritkán járok), rengeteget vagyok az udvaron, így lekopik és nem modell puhaságú de nem is olyan mint mondjuk télen, mikor ezt nem tehetem meg.)

2021. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reszelés után kend be oliva olajjal naponta, majd húzz rá zoknit.
2021. júl. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!