Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok fogyni? Miért...

Miért nem tudok fogyni? Miért van az, hogy ami lemegy, az pár nap múlva vissza is jön?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok. 173 cm magas és 88 kg ☺️ igazából csak a hasam nagy egy kicsit, széles a csípőm, igy a combjaim is. De pl a karomon nem hájas.

Régebben 68 kg voltam, aztán tök hirtelen feljött ennyi. A gyári ülőmunka, az összevissza evés, nasi, cukros üditök, stb.

Múltkor próbáltam visszafogni magam, keveset enni,vizet inni, sokat sétálni. Pár nap alatt lement 84-re, majd másnap megint 88. Érdekes...

A pajzsmirigyem rendben van.

Ami még talán fontos infó, hogy nagyon izzadós is vagyok, főleg március óta (amikor átestem a covidon). A hajam még 17 fokos hűvösebb időben is tiszta víz.

Szeretnék valahogy lefogyni, de 84 alá egyszerűen nem megy a mérleg..


2021. aug. 8. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Inzulinrezisztencia?
2021. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam a háziorvosnál, mondjuk főleg az izzadós problémám niatt. Akkor elküldött vérvételre, utána azt mondta, hogy nagyjából minden oké, a májamnál van valami, ami kicsit többet mutatott, mint kéne.
2021. aug. 8. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne egyél igyál cukros üdítőket másikat és akkor fogyhatsz.


Minek jó ossu vissza zabálni? Unod a munkád és pont cselekvés?

2021. aug. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Munkahelyen nem sokat eszem, 1 szendvics, meg pogácsa, vagy valami még a szendvicshez. 3ra érek haza, farkaséhesen 😔
2021. aug. 10. 10:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár nap alatt konkrétan el sem kezdesz zsírból fogyni. Ilyenkor a testedben megkötött glikogén, lerakódott tápanyagok, zsír által megkötött víz, béltartalom kezd el ürülni. Ha meg kicsit többet eszel ezek vissza is jönnek. Szóval minimum egy-msfél hónapnyi betartott diéta kéne hogy értékelhető változás legyen ami nem jön azonnal vissza - de persze ez is csak akkor működik ha a tudatos táplálkozást utána is fenntartod.
2021. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!