Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhatott a hasam úgy,...

Mitől fájhatott a hasam úgy, mintha telezabáltam volna magam?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel alig tudtam aludni, annyira fájt a hasam. Olyan érzés volt, mint amikor nagyon-nagyon teleeszi magát valaki, pedig nem ettem sokat és nem ettem olyan kaját sem, amit nem bírnék, nem volt semmi szokatlan. Feszült, sehogy nem volt jó feküdni, kemény is volt ahogy hozzáértem. Kicsit megint kezd fájdogálni, szeretném megelőzni ha lehet valamivel, mert jó lenne éjjel aludni.
2010. aug. 29. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott ilyen lenni h annyira fáj a hasam h kisem tudok egyenesedni és nagyonnagyon fáj sehogyse tudok feküdni, mikor éhes vagyok, nem érzem h éhes vagyok és ettem is aznap de a gyomronak kaja kell. eszek pár falatot és 10percen belül enyhül a fájdalom majd teljesen megszunik. de nálad lehet nem ezvan, lehet vmi fertőzés is
2010. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam éhes,ettem rendesen. Ami furcsa volt, hogy reggelre elmúlt, napközben is jól voltam, de most megint elkezdett fájni. Orvoshoz nem akarok rohangálni, még annyira nem vészes (bár az éjjel durva volt) csak jó lenne tudni mitől lehet.
2010. aug. 29. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:

ma 22:25

Nincs gyomorfekélyed? Csak mert amit mondasz, az úgy hangzik.


A kérdező pedig menjen orvoshoz, ha még néhányszor tapasztalja ezt.

2010. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem volt gyomorfekélyem, de már évek óta nem jött elő és ez sem olyan fájdalom volt. Megint nagyon fáj, próbáltam enni picit, de nem segített.
2010. aug. 29. 23:32
 5/7 anonim ***** válasza:

tegnap 23:32


A gyomorfekély (és egy sor rokon betegség) igen sokféle érzést okozhat. Én a helyedben gyanakodnék, különösen ezzel a "múlttal".

2010. aug. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az első vagyok..gyomorfekély?:o ez eddig eszembe se jutott tényleg vannak ilyen tünetei?, meg elég ritkán fordul elo az ilyen, kb félvente 1*
2010. aug. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Leht liszterzekeny vagy , es az okoz hasfajast es meg gyonirfekelyt is tud rendesen!

Nekem is volt kezdodo gyomorfekelyem es a liszt csinalta...( gluten)

2018. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!